Twoje auto traci przyspieszenie? Naciskasz gaz, ale prędkość nie rośnie. Nie czekaj. Zgłoś się do mechanika, czeka cię regeneracja turbin. Turbiny w samochodzie są niezwykle istotnym elementem. Pomagają uzyskać wyższy moment obrotowy silnika, przez co wpływają na osiągi i prędkość. Kiedy dużo poruszamy się po mieście samochodem, często korzystamy z autostrad, sprawne turbiny są nam niezbędne.

 
Należy dbać o turbiny w samochodzie, gdyż całkowity koszt ich wymiany to ponad kilka tysięcy złotych. Dlatego lepiej zdecydować się na serwis. Regeneracja turbosprężarek jest zabiegiem nie kosmetycznym, a koniecznym do prawidłowego funkcjonowania samochodu.
Problemy z turbinami zdarzają się najczęściej w samochodach na ropę. Diesel serwis Poznań pomoże rozwiązać twoje problemy. Nasi mechanicy to doświadczeni fachowcy, posiadający niebywałą wiedzę i ciągle dokształcający się. Naprawią twoją turbinę oraz udzielą Ci rad, ażeby taka awaria jak najrzadziej zdarzała się w przyszłości. Brak przyśpieszenia może być spowodowany zanieczyszczonym olejem. Warto też delikatnie włączać silnik i poczekać 30 sekund aż olej się nagrzeje. Wtedy mamy pewność, że nasza turbina będzie działała prawidłowo przez długie lata.