Masz problemy z wrzucaniem biegów? Drążek ciągle Ci przeskakuje, powodując problemy. Zatem czeka Cię naprawa skrzyń biegów, która jest niezwykle ważna w samochodzie. Zapewnia bezpieczną i ekonomiczną jazdę oraz wpływa na cały układ samochodowy. Jeśli odpadł Ci mieszek zmiany biegów, udaj się do mechanika na wymianę bądź naprawę, gdyż bez tego urządzenia prowadzenie pojazdu staje się niemożliwe.
Drążek zmiany biegów pełni wiele ważnych funkcji. Przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo jazdy. W momencie problemów z hamulcami, służyć będzie jako ręczny hamulec.

Wrocław naprawa samochodów

W naszym zakładzie mechanicznym zapewniamy kompleksowe usługi zarówno z mechaniki jak i elektroniki samochodowej. Zatrudniamy tylko najlepszych fachowców, którzy posiadają długoletnie doświadczenie oraz wiedzę. Nasi specjaliści ciągle się dokształcają, kończąc specjalistyczne kursy. Dzięki temu nasze metody są najnowocześniejsze. Zawsze dotrzymujemy terminów jakie ustalamy z klientami i nie windujemy cen. Naprawa skrzyń biegów to dla nas nie pierwszyzna. W razie serwisowania twojego samochodu zapewniamy Ci samochód zastępczy.