Często nasze wyniki odbiegają od normy, badania, które są dobrze nam znane niestety nie są poprawne. Cukier, cholesterol, próby wątrobowe, morfologia to tylko podstawowe, które zna prawie każdy. Jednak kompleksowe sprawdzenie naszego organizmu to wiele różnych mniej lub bardziej szczegółowych wskaźników.
Za wysoki cholesterol? Jak sobie z nim radzić? Co obniża cholesterol?
Zdrowy styl życia, jedzenie, brak tłuszczu w diecie i wiele innych niewskazanych produktów. Jednak żywność to nie wszystko. Stres i brak aktywności fizycznej utwierdzają nas w złej formie, niestety nasz organizm szybko reaguje na negatywne bodźce. Jak sobie z nimi radzić? Czas najwyższy na ćwiczenia, sport, kilka dobrych technik, które pomogą nam zwalczyć stres. Po prostu najkorzystniejszym dla nas rozwiązaniem będzie znalezienie dla siebie odpowiedniej metody na aktywny wypoczynek.
Czy już wiesz co jest dla Ciebie dobre? Co pomoże CI rozładować napięcie całego dnia, stres w pracy, w domu. Wiele nieprzyjemnych sytuacji może nas spotkać w najmniej oczekiwanym momencie, a wszystko to burzy naturalny rytm organizmu.